پرسش های متدوال

1. آیا می‌توانم بدون ثبت ‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟

بله، شما می توانید بدون داشتن حساب کاربری هم اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2. چگونه حساب کاربری ایجاد کنم؟

ابتدا روی علامت آدمک که سمت چپ بالای صفحه نمایش داده میشود کلیک کنید. سپس روی گرینه ی ثبت نام کلیک کنید. در صفحه ای که نمایش داده می شود اطلاعات خود را پر کنید. فیلدهایی که با علامت قرمز نشان داده شده است پر کردن آن ها اجباری می باشد. پر کردن سایر فیلدها اختیاری می باشد. پس از آن روی دکمه "تکمیل ثبت نام" کلیک کنید. سپس یک کد فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود. بعد از وارد کردن کد فعال سازی و کلیک بر روی "تایید حساب کاربری" عضویت شما انجام می شود. هم اکنون شما عضوی از خانواده دکرالند هستید!

3. آیا می‌ توانم مبلغ سفارش خود را به صورت پرداخت در محل تسویه کنم؟

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد، شما در هنگام تحویل کالا می‌توانید مبلغ سفارش را از طریق پرداخت در دستگاه کارتخوان تسویه نمایید.

4. پس از ثبت سفارش چقدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟

اگر در شهر تهران هستید در هنگام ثبت سفارش می‌توانید تحویل فوری یا تحویل معمولی را انتخاب نمایید که هر کدام بازه تحویل مشخص خود را دارند که در صفحه انتخاب روش ارسال نمایش داده می شود. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

5. آیا امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟

بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا با مراجعه به لیست سفارشات میتوانید درخواست بازگشت کالا را ثبت نمایید و پس از آن درخواست شما مورد بررسی قرار میگیرد و از طرف دکرالند به شما اطلاع رسانی میگردد. توجه داشته باشید کالا ها در صورت باز و خارج شدن از حالت اولیه، امکان برگشت ندارند.

6. آیا کالاهای دکرالند اصل هستند؟

فروشگاه عطر دکرالند فروشگاه تخصصی عطر در ایران فقط کالای اصلی و اورجینال عرضه می کند.

بازخوردها