فیلتر


محصولات برند ناتیکا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

ناتیکا برند پوشاک و اثاثیۀ آمریکایی است که در سال 1983 توسط طراح دیوید چو تأسیس شد. این برند از مجموعۀ لباس مردانه به سمت پوشاک زنان، کودکان، لوازم جانبی، کالا‌‌های خانگی و مبلمان توسعه یافته و به یک برند سبک زندگی آمریکایی تبدیل شده که مظهر سبک زندگی ورزشی و پرماجرای آمریکایی است.

ناتیکا نام خود را از کلمه لاتین نوتیکوس، به معنای «کشتی» گرفته است. آرم متمایز این شرکت شبیه بادبان سه‌گوشه است. بسیاری از محصولات این شرکت از نقوش دریایی یا فضای باز برخوردار هستند و نوارها و اسامی اقیانوسی دارند و بسیار از رنگ آبی استفاده می‌‌‌کنند. کمپین‌‌‌های تبلیغاتی ناتیکا اغلب در قایق‌ها، کشتی‌‌‌ها یا ساحل دریا راه انداخته می‌‌‌شوند.

ناتیکا در سال 1984 به شرکت پوشاک نیویورکی استیت-او-مین فروخته شد، که پس از آن نام نوتیکا را به عنوان شناسۀ شرکت خود برگزید. در سال 2003، وی‌اف کورپوریشن، یک شرکت پوشاک آمریکایی که در زمینۀ پوشاک برند تخصص دارد، شرکت ناتیکا را خریداری کرد.

نوتیکا با کوتی برای عرضۀ عطر‌‌های زنانه و مردانه شریک شد. اولین عطر، ادکلن ناتیکا برای آقایان، در سال 1992 عرضه شد. بسیاری از عطرها به رنگ آبی (یا بسته‌بندی آبی)، با آرم بادبان سه‌گوشه و نام و رایحۀ آبی، هستند.